Chcesz kupić szkodę? Zostań naszym Partnerem — więcej informacji »

O nas

Serwis Szkodowo.pl powstał w styczniu 2018 roku z myślą o osobach poszkodowanych, które uzyskały zaniżone odszkodowania za szkody komunikacyjne.

  • Czym się zajmujemy?
    Serwis kierowany jest do osób poszkodowanych w wypadkach i kolizjach, które uzyskały zaniżone odszkodowanie z tytułu polisy OC i AC. Korzystanie z serwisu umożliwia wystawienie szkody i otrzymanie ofert jej odkupu od naszych partnerów. Umieszczając ofertę w jednym miejscu masz możliwość dotarcia do dużej ilości firm zainteresowanych jej zakupem, czyli dopłatą do odszkodowania. System ocen i komentarzy pozwala na weryfikację zainteresowanych Twoją szkodą firm. Dzięki niemu poznasz opinie innych użytkowników serwisu na temat współpracy z daną firmą. Pozwoli to na podjęcie słusznej decyzji w wyborze najlepszej oferty.
  • Powód powstania platformy Szkodowo.pl
    Chcemy wspierać osoby poszkodowane przez proces wypłacania odszkodowań. Osoby, które nie zgadzają się z wydaną decyzją ubezpieczyciela. Nie wystarcza im to, co im zaoferowano i postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce szukając lepszych opcji. Pragniemy pomóc im dostrzec możliwości, których nie potrafią wskazać inni. Dzięki korzystaniu z serwisu możesz odzyskać gotówkę, której nie otrzymałeś od ubezpieczyciela.