Chcesz kupić szkodę? Zostań naszym Partnerem — więcej informacji »

Jak to działa?

Miałeś szkodę komunikacyjną w przeciągu 3 ostatnich lat? Możesz wciąż odzyskać dodatkowe środki finansowe.

 • Zarejestruj się
  Zarejestruj się już teraz i korzystaj z serwisu Szkodowo.pl. Dzięki podstawowym danym, które niezbędne są do wypełnienia formularza będziemy mogli skontaktować się z Tobą i poinformować Cię o statusie złożonych przez Ciebie ofert.
 • Zamieść ofertę sprzedaży
  Poprzez wypełnienie prostego formularza wystawisz ofertę sprzedaży w serwisie. Dzięki starannie przygotowanym pytaniom w łatwy i precyzyjny sposób przedstawisz najistotniejsze informacje naszym partnerom, a cały proces nie będzie żmudny i czasochłonny.
 • Bądź na bieżąco
  Zaloguj się na swoje konto, dzięki temu w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić status wystawionych w serwisie szkód. Sprawdź jaki odzew uzyskała Twoja oferta. System ocen i komentarzy umożliwia weryfikację partnerów i upewnienie się, że oddajesz swoją szkodę w ręce uznanych specjalistów.
 • Wybierz ofertę
  Dokonaj selekcji i zatwierdź najlepszą ofertę dopłaty. W następnym kroku serwis w przystępny sposób umożliwi wygenerowanie odpowiedniej umowy.
 • Finalizacja
  Kiedy umowa jest gotowa wymaga podpisania oraz odesłania jej wraz z kompletem niezbędnych dokumentów. Teraz możesz cieszyć się dodatkową gotówką za swoją szkodę.