Chcesz kupić szkodę? Zostań naszym Partnerem — więcej informacji »

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Wysokość otrzymanej dopłaty do odszkodowania zależy od wielu czynników, takich jak kwota pierwotnie otrzymanej sumy, rodzaj szkody, marka pojazdu oraz rok produkcji.
Ponieważ otrzymasz oferty od wielu naszych Partnerów, będziesz mógł wybrać najbardziej satysfakcjonującą Cię ofertę.

Ilość ofert zależy od wielu czynników. Nasi Partnerzy analizują konkretne szkody pod kątem ich parametrów. Partnerzy mogą być zainteresowani szkodami tylko konkretnych marek pojazdów.
Zapewniamy, że postaramy się abyś otrzymał jak największą ilość ofert.

Po zatwierdzeniu szkody nasi Partnerzy mają tydzień na składanie Ci ofert wykupu szkody. Po tygodniu blokujemy możliwość składania ofert, ale wciąż możesz wybrać ofertę.
Po kolejnym tygodniu w przypadku gdy nie wybrałeś żadnej z ofert, Twoja szkoda otrzymuje status "wersji roboczej" i wszystkie złożone oferty są wycofywane. Możesz ponownie przesłać szkodę do wykupu, po weryfikacji przez pracownika Szkodowo.pl

Przy każdej ofercie złożonej przez Partnera możesz sprawdzić jego ranking - wdrożyliśmy prosty, pięcio gwiazdkowy system ocen Partnerów. Wraz z oceną umieszczamy ilość szkód, jaką wykupił Partner.
Partner może też zamieścić krótki opis swojego profilu.

Nie musisz - w przypadku gdy nie wybierzesz żadnej oferty przez 7 dni od terminu składania ofert, szkoda otrzyma status "wersji roboczej" i wszystkie oferty Partnerów zostaną wycofane automatycznie. Będziesz mógł ponownie opublikować ofertę po weryfikacji pracownika Szkodowo.pl

Partner decyduje, czy chce skorzystać z wersji umów generowanych przez Szkodowo.pl czy chce użyć własnego wzoru. W przypadku gdy Partner decyduje się na generowanie umów przez serwis Szkodowo.pl, w przypadku gdy wybierzesz jego ofertę należy wydrukować wygenerowane dokumenty, następnie je podpisać i przesłać bezpośrednio do Partnera. Znacząco przyspiesza to otrzymanie dopłaty do odszkodowania.