Chcesz kupić szkodę? Zostań naszym Partnerem — więcej informacji »

Informacje dla Partnerów

Serwis Szkodowo.pl powstał w styczniu 2018 roku z myślą o osobach poszkodowanych, które uzyskały zaniżone odszkodowania za szkody komunikacyjne.

 • Możliwości i korzyści
  Zostań partnerem serwisu Szkodowo.pl i zyskaj dostęp do setek ofert odkupu szkody w wyniku wypadku lub kolizji. Otrzymuj powiadomienia o nowych szkodach wystawianych w serwisie i składaj oferty. Pamiętaj, że użytkownicy serwisu wybierają partnerów nie tylko na podstawie wielkości oferowanej dopłaty, ale także w oparciu o opinie wystawiane przez innych użytkowników, którzy z Tobą współpracowali. System ocen i komentarzy pozwala użytkownikom weryfikować godnych współpracy partnerów. Twoja nienaganna opinia oraz rzetelność w wywiązywaniu się z warunków współpracy zostanie doceniona przez kolejnych użytkowników, którzy chętnie skorzystają z oferowanych przez Ciebie rozwiązań.
 • Automatyzacja procesów
  Szkodowo.pl umożliwia korzystanie z wygenerowanych przez serwis umów sprzedaży, umowy cesji, a także upoważnienia. Serwis nie zobowiązuje jednak do używania proponowanego wzoru, możesz użyć własnej wersji umowy.
 • Wstępna weryfikacja szkody
  Zanim szkoda pojawi się w serwisie i zostaniesz o niej poinformowany wstępnie weryfikowana jest przez naszych pracowników.
 • Finanse
  Serwis Szkodowo.pl pobiera 10% netto wartości oferowanej przez partnerów kwoty dopłaty. Faktury zbiorcze wystawiane są raz na miesiąc.